«Британський» штам коронавірусу виявили у Києві та ще трьох обласних центрах

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про подальше поширення «британського» штаму коронавірусу територією України. Новий штам підтвердили ще у Києві та трьох обласних центрах.

«Окрім реєстрації в Івано-Франківській області, сьогодні прийшли дані Інституту епідеміології, він (новий штам — ред.) виявлений у місті Києві, Дніпрі, Львові та Харкові», — заявив міністр.

Степанов нагадав, що цей штам коронавірусу втричі заразніший за інші, тому Україну чекає «напружена ситуація» щодо захворюваності на COVID-19.

Нагадаємо, Прикарпаття стало першим регіоном України, де підтвердили «британський» штам коронавірусу. Новий штам там знайшли після різкого погіршення ситуації з коронавірусом в області.

Як попереджав Степанов, «британський» штам коронавірусу є небезпечнішим за інші, оскільки вражає не тільки легені інфікованого.

Додамо, «британський» штам коронавірусу підтвердили вже у 118 країнах світу.

У новому випуску ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» 19 березня гості студії — Арсен Аваков, Максим Степанов, Віталій Кличко, Андрій Садовий та інші — обговорюють новий локдаун у Києві та інших містах України. Крім того, говорять про можливі наслідки заяви Байдена про Путіна. Також в ефірі покажуть ексклюзивний репортаж з операційної, де проводиться трансплантація донорських органів.


Нагадаємо, у попередньому випуску «Свободи слова Савіка Шустера» кияни розповіли, планують вакцинуватися від коронавірусу.


Також відомі лікарі Віктор Петров та Аліса Гріщенкова розповіли про загострення ситуації з кількістю захворілих на COVID-19 у західних областях України.


Крім того, секретар РНБО України Олексій Данілов відверто розповів про загострення ситуації на Донбасі та розслідування щодо причетних до підписання Харківських угод.

А перед цим голова Державної податкової служби Олексій Любченко шокував заявою про масштаби тіньової економіки України.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *