Броварські поліцейські затримали трьох крадіїв

Днями до Броварського відділу поліції надійшли заяви за фактом крадіжок товарів із магазину та викрадення мобільного телефону. Поліцейські провели комплекс оперативно-розшукових заходів та затримали 39 річного чоловіка.
Встановлено, що зловмисник раніше вже був засуджений за вчинення майнових злочинів та переховувався від правосуддя, оскільки з початку року Броварським міськрайонним судом був підписаний обвинувальний акт за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Наразі зловмисника затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та змінено кваліфікацію злочину на ч. 2. ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Також, за вчинення крадіжок поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України ще двох чоловіків віком 32 та 35 років. Зловмисники вже мали проблеми із законом.
Слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 та ч. 2. ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення їм підозри та обрання запобіжних заходів. Досудове слідство триває.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *