Броварчанка Леся Кудрявцева потребує допомоги

«Громадський ревізор» знову звертається до всіх небайдужих та добросердечних. Конче потребує допомоги молода броварчанка, мати-одиначка з двома дітками, Леся Кудрявцева. Сьогодні вона мужньо бореться з карциномою (раком) шийки матки, але психологічні та особливо фінансові ресурси жінки швидко вичерпуються без належної підтримки.

Леся народилась і все життя мешкає у Броварах, закінчила ЗОШ №7. Молода жінка має невеличку власну справу — працює кондитером. ЇЇ смачнючі та красиві солодощі знають багато броварчан. З цього заробітку Леся утримує свою родину: двох синів 7-ми та 4-х років, і стареньку матусю, що живе разом із нею. Як надзвичайно самостійна та сильна жінка, вона звикла вирішувати сама всі питання, а просити милості у долі не в її стилі.

Саме тому навіть близькі друзі не знали, що у 2017му Леся вперше зіткнулась із небезпечним діагнозом. Під час другої вагітності їй поставили діагноз «дисплазія шийки матки», але лікувати не стали, зважаючи на делікатний стан жінки. А буквально за кілька місяців після народження дитини лікарі вже діагностували «рак». Тоді хвороба була на початковій стадії, тож Лесі зробили операцію по видаленню пухлини, а для закріплення результату призначили променеву терапію. Вона мужньо перенесла не лише виснажливе лікування, але й всі фінансові витрати пов’язані з ним.

dopomoga1

Хвороба повернулась несподівано. Минулої осені у Лесі почала боліти та набрякати одна нога. Медики довгий час не могли знайти причину цієї проблеми. Майже всю зиму жінка керувалась рекомендаціями лікарів і слухняно виконувала їхні вказівки: приймала ліки, пройшла лікувальний масаж, робила комп’ютерну томографію та МРТ. Але, на жаль, краще не ставало. Навіть навпаки – ситуація погіршувалась з кожним днем.

Лише навесні цього року зрештою лікарі виявили, що стався рецидив, і онкохвороба повернулась в значно більшому масштабі. Зараз Лесі ставлять 4-ту стадію раку шийки матки. Пухлина розташувалась у черевній порожнині та дала метастази у м’язи ніг, через що їй боляче ходити.

«Лікарі сказали, що оперувати пухлину зараз неможна, оскільки вона проросла в м’язи та занадто велика. Але сподіваються, що хіміотерапія дасть потрібний результат», — пояснює Леся. Буквально на днях вона закінчила третій курс хіміотерапії у клініці. Розповідає, що почувається краще після лікування, але фінансові ресурси родини нині вичерпались. Для остаточної перемоги над хворобою їй конче необхідно продовжити лікування і пройти до 7-ми курсів. Зараз кожна хіміотерапія обходиться жінці у 30 тис.грн., а ще необхідні періодичні обстеження КТ, купа аналізів та імуностимулюючих засобів для відновлення організму після хімії.

Незважаючи на виснаженість від хвороби, Леся намагається продовжувати працювати, піклуватись про своїх хлопчиків і допомагати мамі по господарству. Однак, навіть сильні жінки, часом потребують допомоги й підтримки, хоч і не вміють просити у людей.

Тому «Громадський ревізор» хоче допомогти зібрати кошти на лікування скромній та самостійній жінці — Лесі Кудрявцевій, і звертається до всіх добрих серцем людей. Ще маємо час зупинити хворобу й підтримати Лесю в її боротьбі за життя, адже дітям дуже потрібна здорова мама! Навіть невеличка сума, рівна вартості кави у кіоску, може стати суттєвим вкладом у порятунок молодої жінки сьогодні. Об’єднуємось для добрих справ!Номер карти для зарахування коштів на лікування: 5168 7427 2252 6138, отримувач: Кудрявцева Леся.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *