ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ДОРОЖНИКИ ВІДНОВИЛИ ПРОЦЕС КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ НА ТРАСІ КИЇВ–ЧЕРНІГІВ–НОВІ ЯРИЛОВИЧІ

Траса М-01 загальною протяжністю 223,1 км проходить через Київську та Чернігівську області.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Служби автомобільних доріг у Київській області.

Дорожники відновили роботи з капітального ремонту на міжнародній трасі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі на ділянці, вказаній за посиланням.

«Із настанням сприятливих погодних умов стартували роботи з фрезерування (км 57) та влаштування основи дорожнього одягу із застосуванням методу холодного ресайклінгу на дорозі М-01 (км 54) н. п. Семиполки», – зазначили в дописі.

Цікаво, що в межах ремонту на трасі М-01 відновлять та посилять дорожнє покриття, відремонтують існуючі шляхопроводи, встановлять нові дорожні знаки, нанесуть розмітку та влаштують зовнішнє освітлення.

Зокрема роботи ведуться на:
  • км 18+730 — км 37+000 обхід м. Бровари, — 19 км;
  • км 37+000 — км 61+160 знаходиться між крайнім пунктом обходу м. Бровари та кордоном Київської та Чернігівської областей, у межах Броварського району — 25 км;
  • Ще 37 км оновлюється у Чернігівський області.

Процес ремонту траси можна побачити у відео.

До слова, капітальний ремонт реалізується в межах Проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва», що впроваджується за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Підрядна організація – «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка).

Технічний нагляд FIDIC – Dongsung Engineering CO., LTD. (Корея).

Термін реалізації проекту — 2 роки.

Траса М-01 загальною протяжністю 223,1 км проходить через Київську та Чернігівську області. Закінчується на КПП «Нові Яриловичі», який веде до Гомеля в Білорусі.

Після Другої світової війни дорога була зруйнована та частково відновлювалась, з 1977 – 1998 року тривала реконструкція дороги під час якої вона була розширена до 1 категорії. З того часу жодних капітальних чи середніх ремонтів не проводилось. На території Київської області дорога має протяжність близько 40 км та буде повністю відремонтована.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *