Вчені шокували заявою про професію, якій найбільше загрожує коронавірус

Вчені визначили одну з найнебезпечніших професій в умовах коронавірусу. Як виявилося, «на передовій» із COVID-19 щодня працюють не тільки медики. Через постійний контакт з великою кількістю клієнтів досить часто заражаються коронавірусом працівники продовольчих магазинів.

Згідно із новим американським дослідженням, представники у сфері торгівлі могли стати «значним джерелом поширення» коронавірусу, бо часто не знають про своє інфікування і продовжують працювати.

Так, під час дослідження, COVID-19 виявили у троє з чотирьох піддослідних, які не мали жодних симптомів захворювання.

«Нас здивувала настільки чимала кількість людей без симптомів. Це дуже насторожує, адже означає, що працівники магазину контактують з клієнтами і є своєрідними посередниками вірусу, практично суперпоширювачами», – цитує «Голос Америки» доцента Школи медицини в Бостонському університеті доктор Джастіна Янга.

Загалом для дослідження вчені взяли мазки в 104 працівників крамниць Бостона. Результат вразив дослідників — 20% отримали позитивний результат тесту на коронавірус. Вчені зауважують, що це вп’ятеро більше за ймовірність підтвердження COVID-19 серед працівників інших професій в цій місцевості.

Крім того, вчені провели опитування серед працівників цієї сфери і виявилося, що 91% постійно носять маску на роботі, але лише 66% дотримуються соціальної дистанції.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *