В Україні готують новий сюрприз для водіїв: поліція анонсує приховане “полювання” на порушників ПДР

Поряд з системою автоматичної фіксації на дорогах України працюватимуть системи фіксації правопорушень в неавтоматичному режимі.

Одним з таких ефективних методів в Міністерстві внутрішніх справ розглядають фіксацію поліцейськими в русі поліцейського авто, повідомив на брифінгу у вівторок, 8 вересня, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький передає delo.ua.

“У патрульній машині встановлюється прилад, який дозволяє фіксувати правопорушення, які відбуваються навколо поліцейського авто, навіть якщо воно знаходиться в русі. Тобто, є можливість зафіксувати порушення швидкості руху автомобілів, що рухаються в попутному напрямку або в зустрічному. Це дає можливість поліцейському бути мобільним і забезпечує додатковий момент превенції порушень”, – зазначив він.

За словами Білошицького, зараз МВС закуповує 4 тестові програми, тендер уже оголошений, а на майбутню програму 2021-2023 років закладено купівлю кількох таких приладів.

У свою чергу голова Державного агентства інфраструктурних проектів Кирило Хомяков уточнив, що до кінця 2020 року на дорогах України з’явиться 4 тестові програми, а 300 патрульних автомобілів, обладнаних такими системами, з’являться в найближчі кілька років.

“Все буде фінансуватися з державних програм. Всі закупівлі та тендери будуть абсолютно прозорими, будь ласка, стежте”, – додав він.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко доповів, що майбутня система контролю швидкості в Україні буде складатися з декількох частин.

“Перша частина – це стаціонарні камери, встановлені в місцях підвищеної аварійності, і про них знають всі водії. Друга частина – це камери, які встановлюють в поліцейські авто. А третя – це камери типу TruCam”, – повідомив він.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *