Герой України, який обороняв «Азовсталь», зробив коханій пропозицію після повернення з полону. Зворушливі кадри

Командир роти «Азова» Лев Пашко (позивний «Хорус») після повернення з російського полону зробив пропозицію руки та серця своїй коханій дівчині. Воїн освідчився їй у коханні просто в лікарні.

Про це повідомила наречена українця, поділившись відео зворушливого моменту у Twitter. Хоча в нашого Героя травма ноги, він все одно став на одне коліно, щоб попросити дівчину вийти за нього заміж (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).

Пропозиція руки і серця

«Лев офіційно зробив мені пропозицію, вперше зробив її в Telegram, коли захищав Маріуполь«, – написала кохана українського воїна.

Вона додала, що майбутній чоловік подарував їй гарну обручку з діамантом.

Герой України, який обороняв ''Азовсталь'', зробив коханій пропозицію після повернення з полону. Зворушливі кадри

На сайті Національної гвардії України раніше розповіли, що Леву Пашку лише 22 роки. Він випускник Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» і прийшов до ОЗСП «Азов» у 2017-му, як тільки йому виповнилося 18 років.

Позивний «Хорус» – це ім’я давньоєгипетського бога полювання, неба та війни. Хлопець розпочав службу солдатом, пройшов кілька курсів підготовки, а після початку повномасштабного російського вторгнення став на захист рідної країни.

Лев Пашко (позивний Хорус)

«Лев – досвідчений лідер, що вміло управляє підлеглим підрозділом, успішно виконує поставлені завдання і безжально знищує ворога. Завзятістю і сміливістю він надихає побратимів на перемогу в, здавалося б, безнадійних ситуаціях», – розповіли в Нацгвардії.

Азовець Лев Пашко

26 березня-2022, коли з боку села Гнутове окупанти здійснили чергову спробу прориву оборони Маріуполя, до міста рушила колона з п’яти танків і двох бойових машин піхоти ЗС РФ. Гвардійці під командуванням Пашка ступили назустріч ворогові.

«Хорус» знищив із гранатомета одну з російських БМП-2. Другим пострілом він ліквідував вісім російських піхотинців, які почали вистрибувати з палаючої машини.

«Інші непрохані гості стали розвертатися в бойовий порядок, намагаючись зайняти оборону», – сказано в повідомленні.

Указом президента України №168/2022 від 25 березня 2022 року Пашка нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Незабаром «Хорусу» було присвоєно військове звання «лейтенант«.

Захисник Маріуполя Лев Пашко був у російському полоні
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *