ДЮФК «Каскад» представляє Бровари на Всеукраїнській футбольній арені

Вже другий рік поспіль юнаки із броварського ДЮФК «Каскад» представляють наше славне місто Бровари на Всеукраїнський арені. Вони грають двома складами в чемпіонаті України (ДЮФЛУ) І ліги. Цього року це команди сформовані із гравців 2004/05 та 2006/07 років народження. Тоді, як старші – це повністю вихованці Олега Трухана та Богдана Трухана, то молодші цього року представляють збірну команду, сформовану із «каскадівців», вихованців ФК «Тайгерс», до яких ситуативно приєднуються футболісти погребської «Десни». Все це викликано рядом суб’єктивних і об’єктивниїх причин.

Команди «Каскаду» провели вже по чотири матчі. Старші, ДЮФК «Каскад» 2004/05, мають в активі одну перемогу (над ФК «Мал» (Коростень) і три поразки. При цьому поразки зовсім необов’язкові. Так два останні поєдинки підопічні Олега Трухана зіграли із ДЮСШ (Конотоп) та ДЮСШ (Бердичів, Житомирська область). В першому броварська команда зіткнулися із не зовсім об’єктивним суддівством. Арбітр часом явно симпатизував господарям, провів зовсім необв’язкові вилучення, фіксуючи порушення правил, де їх не було, що в підсумку наклало відбиток на кінцевий результат. ДЮФК «Каскад» поступився 1:4.

На останню гру, в якій «каскадери» приймали ДЮСШ із Бердичева, із 28 граців із заявки змогли виставити лише тринадцять. Були відсутні гравці основи, лідери команди: Ян Богута, Богдан Андрусик, Ярослав Глазков та інші. Мала лава запасних і зіграла «злий жарт» із «каскадівцями». Вони першими пропустили гол, зуміли відігратися, але в підсумку втома далася взнаки і як підсумок – прикра поразка – 1:3.

Не знають радості перемог і молодші. Зромуміло, що тільки но створеній команді, без досвіду спільної гри, малої зіграності важко конкрувати із дсвідченими суперниками, але вже останній матч із представниками Житомирщини свідчить, що в хлопців є потенціал і вони, при бажанні, можуть грати на рівних із суперником.

Загалом тренерський склад ДЮФК «Каскад» не втрачає оптимізму і сподівається, що команди заграють в «свою гру» і зможуть довести, що вони не гірші а навіть кращі за інших!


Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *