Зірка Голлівуду Сильвестр Сталлоне розлучається

Дружина американського актора Сильвестра Сталлоне, Дженніфер подала на розлучення після 25 років шлюбу. Як офіційну причину в заяві жінка вказала те, що цей союз «невиправно зруйновано».

Дженніфер просить, щоби їй офіційно повернули її дівоче прізвище Флавін, а майно, яке вони зі Слаєм нажили за чверть століття, було справедливо розділено. Вона заявляє, що чоловік зараз навмисно розбазарює їхні спільні надбання, і вимагає, щоби йому це заборонили. На час розгляду її заяви жінка просить закріпити за нею ексклюзивне право користуватися та проживати у сімейній оселі.

Про це повідомляє Closer Weekly.

 
Дженніфер таки розлучається зі Сильвестром
ФОТО GETTY IMAGES 

«Із сумом повідомляю, що після 25 років шлюбу я подала на розлучення з моїм чоловіком Сильвестром Сталлоне. Попри те, що ми більше не одружені, я завжди дорожитиму нашими понад 30-річними стосунками і знаю, що ми обоє віддані нашим прекрасним донькам», — сказала 54-річна Дженніфер у коментарі People, попросивши поважати приватність її родини.

 

«Я люблю свою сім’ю. Ми по-дружньому та в приватному порядку розбираємося з цими особистими питаннями», — переказав виданню через свого речника 76-річний Сталлоне.

Як відомо, своє срібне весілля Сильвестр із Дженніфер відзначили лише у травні, причому присвятили одне одному ніжні дописи в Instagram.

 

«Недосить слів, щоби описати, яка самовіддана, терпляча жінка присутня у наших життях, і я бажаю лише одного — хай будуть ще 25 років! Спасибі тобі, серденько!», — написав тоді Слай.

Дженніфер же подякувала чоловікові за те, що завжди змушує її сміятися та почуватися коханою, а ще за те, що оберігає їхню прекрасну родину. Її допис цитує People, оскільки його з Instagram видалено. Ба більше, жінка тепер Слая у Instagram вже навіть і не фолловить.

«Наш шлюб стає кращим із кожним роком! З нетерпінням чекаю, щоби провести разом решту нашого життя!», — опимістично запевняла в травні Флавін.

 
У подружжя є троє спільних дочок: 25-річна Софія, 24-річна Сістін і 20-річна Скарлет
ФОТО GETTY IMAGES 

Нагадаємо, кілька тижнів тому Сталлоне неочікувано перекрив тату на біцепсі: замість портрету дружини тепер там красується собача пика.

 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *