З днем народження — Сенсей!

Сьогодні День народження святкує президент Броварського спортивного клубу кіокушинкайкан карате «Будокан», володар чорного поясу ІІІ дан Андрій Гаврилюк!

Спортивний клуб «Будокан» відомий далеко за межами Броварів та Київщини. За довгі роки свого існування він здобув визнання не тільки в нашій державі, а й на міжнародному рівні. Вихованці клубу регулярно перемагають в змаганнях у командному заліку і мають призи та відзнаки «Кращої команди Київської області», «Команда-переможець» багатьох міжнародних турнірів, а також звання «Кращої команди Кубку Європи». Заняття карате допомагають зміцнити здоров’я, розвинути свої фізичні якості, здобути нові знання і, звичайно, оволодіти навиками та прийомами карате. На тренуваннях спортсмени  клубу вивчають прийоми карате, а саме: різноманітні удари та блоки, переміщення і різні стійки, стратегію і тактику ведення бою, але водночас тренер проводить роз’яснювальну роботу з вихованцями про заборону використання своїх нових знань у дитячому садочку, школі, на майданчику з друзями, тощо. Також на заняттях карате учні постійно виконують вправи на розвиток сили, швидкості, витривалості і гнучкості. Головним тренером та Президентом клубу є бронзовий призер Чемпіонату Світу з карате (ПАР, 2014р.), Майстер спорту України, володар чорного поясу (3дан): Андрій Гаврилюк. Крім того він очолює ще Київський обласний осередок Української Федерації  кіокушинкайкан карате (IKO MATSUSHIMA). На Київщині, та й в Україні знайдеться небагато майстрів цього східного виду єдиноборств, які мають такі високі досягнення. Андрій Анатолійович виховав ціле плеяду своїх учнів, які вже здобули право самим тренувати юних майстрів карате. Вони є його помічниками в роботі. Він, разом зі своїми учнями, виховує юних броварчан, щоб ті були сильними, мужніми та могли постояти за себе, своїх рідних і близьких.  У колективі постійно підтримується порядок і дисципліна, здорова і дружня атмосфера, завдяки чому діти знаходять у клубі багато нових та хороших друзів. Після важких, але цікавих тренувань вихованці клубу мають змогу оцінити засвоєні знання на змаганнях та атестаціях. Вони регулярно приймають участь у змаганнях різного рівня, від клубного турніру до Чемпіонатів світу. Два рази на рік проводиться атестація на кольорові пояси з кіокушин карате, а також літом та взимку ходять в походи та активно відпочивають в таборах. Андрій Анатолійович Гаврилюк – є прикладом для своїх вихованців, наочно підтверджуючи всім відому істину, що для того, щоб досягти поставленої в житті мети потрібно багато й наполегливо працювати над собою, перебороти свої лінощі та страхи. Тільки тоді ти може стати справжнім Майстром.

Ми вітаємо Майстра зі святом, зичимо міцного здоров’я, сімейного щастя і благополуччя та успіхів на нелегкій тренерській роботі!!!

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *