Командування НАТО провело секретну нараду із Залужним на кордоні Польщі: The Guardian розкрило деталі

Командування НАТО провело секретну нараду з головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним на польському кордоні. Метою військової ради було перезавантаження військової стратегії України.

Про це повідомляє The Guardian, посилаючись на інформацію власних джерел. Зустріч відбулася 11 днів тому.

На зустріч із деякими високопоставленими членами командування НАТО, включаючи командувача сил США в Європі генерала Крістофера Каволі та британського адмірала сера Ентоні Радакіна, головком ЗСУ взяв весь свій командний склад.

Зазначається, що учасники назвали цю зустріч «військовою радою», на якій обговорювалося, що робити з контрнаступом України, плани бойових дій на майбутню виснажливу зиму, а також довгострокову стратегію.

Командування НАТО провело секретну нараду із Залужним на кордоні Польщі: The Guardian розкрило деталі

І це була не перша подібна зустріч. Саміт на кордоні частково відбувся після того, як Радакін вирушив до Києва, де він провів неафішовану 45-хвилинну зустріч із президентом України Володимиром Зеленським, метою якої, за словами джерел в обороні, було найкраще розуміння стратегії України та того, як Захід міг би допомогти .

Британські джерела неохоче говорять про підсумки зустрічі на кордоні. Проте все вказує на те, що в результаті обговорень стратегія змінилася.

«Я думаю, ви можете бачити, що вони концентруються на Запорізькому фронті«, – сказав один із джерел на тлі повідомлень про нові українські атаки, спрямовані на місто Токмак, що є першим кроком на шляху до виходу до Азовського моря.

Командування НАТО провело секретну нараду із Залужним на кордоні Польщі: The Guardian розкрило деталі

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов підкреслив, що контрнаступ Збройних сил України, що почався в червні , йде за затвердженим планом. Він пояснив, що це складна операція, бо російські окупанти добре підготувалися.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *