Комісії за оплати карткою збільшать: Visa та Mastercard приготували нові умови

Visa та Mastercard планують додати нові комісії з карток у найближчі місяці. Комісію платять роздрібні продавці, які беруть оплату карткою.

Про плани стало відомо Bloomberg News. Додаткові збори Visa за онлайн-транзакції розпочнуться у жовтні, а у квітні відбудуться нові збори за комерційні кредитні, дебетові та передплачені картки. У документі йдеться, що для Mastercard нова комісія за попередню авторизацію покупок кредитною карткою розпочнеться у жовтні.

За даними торговельно-консалтингової компанії CMSPI, через збільшення комісій продавці платитимуть понад 500 мільйонів доларів у вигляді додаткових комісій щороку. Останніми роками так звані комісії за обмін стали спірним питанням.

Хоча Visa і Mastercard встановлюють ставки цих комісій, саме банки, які випускають картки, утримують більшу частину комісій. Навіть якщо вони становлять лише кілька центів за купівлю, ці витрати в останні роки зростають, оскільки все більше споживачів використовують кредитні картки, з яких зазвичай стягуються вищі комісії за обмін, ніж з дебетових карток.

За даними галузевого видання Nilson Report, минулого року американські торговці витратили рекордні 160,7 млрд доларів на комісії, що на 16,7% більше, ніж у 2021 році. Visa та Mastercard не відразу відповіли на запити про коментарі.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *