Мешканці Броварів заборгували за комуналку більше 146 мільйонів гривень

У Броварах несплата комунальних послуг може ускладнити для броварчан опалювальний сезон. Найбільший борг за комірне містяни мають перед  КП “Броваритепловодоенергія”. А саме від своєчасної проплати залежить стабільна робота комунальних закладів міста.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Броварcького міського голови Ігоря Сапожко на його сторінці у Facebook.

Як зазначив очільник міста, наразі комунальні підприємства працюють в штатному режимі та забезпечують мешканців громади необхідними послугами. Сплата за комунальні послуги є вагомою підтримкою комунальників, які працюють у складних обставинах і потребують ресурсів.

“На жаль, ситуація станом на зараз є не дуже втішна.  Деякі мешканці вважають, що комунальні борги за період воєнного стану потім анулюються, ігнорують проплату за комунальні послуги, а борги у підприємств зростають”, – повідомив Сапожко.

У Броварах станом на 1 вересня ц.р. загальна заборгованість по сплаті населення за комунальні послуги становить 146 млн 793 тис. гривень, а саме: 

  • житлово-експлуатаційним конторам (ЖЕКам) населення заборгувало 21 млн 693 тис. гривень,
  • за вивіз сміття КП «Селтік ТБО» мешканці заборгували 6 млн 772 тис.гривень,
  • найбільші борги за комунальні послуги в населення перед КП «Броваритепловодоенергія» – 118 млн 328 тис.гривень.

Міський голова нагадав, що у зв’язку зі скороченням лімітів газу на 10%  компанією «Нафтогаз» по всій Україні, послуги з гарячого водопостачання  цьогоріч споживачам не надаватимуться.

“Опалювальний сезон в умовах воєнного стану буде нелегкий. Від проплати населення залежить, як вчасно розпочнеться опалювальний сезон і наскільки якісно будуть надаватися послуги”, – попередив Сапожко.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *