Міністри закордонних справ країн ЄС зустрінуться в Києві на початку жовтня, – ANSA

Наступну зустріч очільників МЗС країн Євросоюзу найімовірніше проведуть в Києві на початку жовтня. Політики хочуть підбити підсумки деяких критичних питань, зокрема щодо військової допомоги Україні та посилення санкцій проти Росії.

Про те, що зустріч відбудеться в Києві і конкретно на початку наступного місяця видання італійське повідомляє з посиланням на три різних джерела.

Мета зустрічі

Зазначається, що ціллю зустрічі міністрів є демонстрація підтримки ЄС на критичному для України етапі у період повномасштабної війни, а також продовження шляху політичної інтеграції.

Також на зустрічі планують підбити підсумки деяких критичних питань: щодо збільшення військової допомоги та подальшого посилення санкцій, зокрема щодо їхнього обходу Росією у високотехнологічному секторі.

До слова, 20 вересня в Раді Безпеки ООН відбудуться відкриті дебати що України за участю глав держав та урядів. У рамках відкриття чергової сесії Генасамблеї ООН у другій половині вересня відбудеться зустріч друзів України на рівні міністрів закордонних справ щодо притягнення Росії до відповідальності за агресію проти України.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *