Міс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуні

Міс Україна Всесвіт 2023 стала Ангеліна Усанова з Києва. Дівчина перемогла в голосуванні, яке проводилося серед журі конкурсу, і тепер представить нашу країну на шоу Міс Всесвіт 2023, що відбудеться 18 листопада у Сальвадорі.

Що відомо про Ангеліну і чим вона підкорюватиме журі вже світового конкурсу — читайте і дивіться у матеріалі Styler.

 

Хто така Ангеліна Усанова

Відомо, що Ангеліна — співачка. Вона пише та виконує пісні на теми миру, екології та любові. Такий собі “звуковий цілитель”.

Після закінчення навчання в аширамах в Австрії та Індії вона здобула титул майстра йоги.

Міс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуні

Ангеліна Усанова (фото: instagram.com/usanova.life)

З початку повномасштабного російського вторгнення Ангеліна проводила благодійні концерти з метою збору коштів на гуманітарну допомогу.

Також киянка шукала житло для українських біженців в Європі, надавала моральну підтримку постраждалим від війни за допомоги йоги, медитації та саунд-хілінгу, зібрала та передала кошти для покупки машин на фронт для проєкту «Швидка евакуація».

Зеленоока дівчина з темно-каштановим волоссям вже розпочала підготовку до конкурсу Міс Всесвіт, для чого вона поїхала до США.

Міс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуніМіс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуніМіс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуніМіс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуніМіс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуніМіс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуніМіс Всесвіт 2023. Стало відомо, хто представить Україну: фото красуні

Ангеліна Усанова представлятиме Україну на конкурсі Міс Всесвіт 2023 (фото: instagram.com/usanova.life)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *