Навіть у дівчаток до 10 років виявлено сліди зґвалтувань: 70% вбитих людей у Бучі були закатовані росіянами – волонтер

Звірства російських військових над цивільними у Бучі мали не випадковий, а систематичний характер. Навіть у дівчаток до 10 років виявлено сліди зґвалтувань. А 70% знайдених у квітні тіл місцевих жителів у Бучі – це люди, яких росіяни катували.

Про це в ефірі Current Time розповів волонтер Євген Спірін, який працював безпосередньо у морзі у Бучі після визволення міста.

Current Time пише з його слів, що “у деяких убитих російськими окупантами дітей у Бучі та Ірпені Київської області були зв’язані руки, що може свідчити про тортури”, і що навіть “у дівчаток до 10 років виявлено сліди зґвалтувань”.

Крім того, Спірін розповів про тіло молодої людини, цивільного, якого було спочатку поранено випадковим уламком, а потім у дитячому таборі “Променистий” до смерті закатавано росіянами за татуювання на грудях.

Волонтер також зауважив, що “туди приводили ветеранів війни 2014 року, тобто тих, хто воював на Донбасі”, яких “здавали сусіди за якихось 300 гривень чи рублів”.

За його словами, 70% із 416 тіл, які були виявлені у Бучі з 5 до 25 квітня, – це люди, яких російські окупанти цілеспрямовано катували.

Спірін стверджує, що це не “припущення” і всі факти задокументовані за результатами патологоанатомічних експертиз. “Це не “ніби докази”, а справжні докази того, що там відбувалося”, – наголосив він.

Нагадаємо, Державний департамент США оголосив про запуск нової програми, яка дозволить їм фіксувати та аналізувати докази воєнних злочинів та інших звірств, вчинених російськими військами в Україні.

Крім того, в Україну приїдуть понад 40 слідчих Міжнародного кримінального суду для розслідування воєнних злочинів окупаційних військ РФ. Це найбільше відправлення слідчих МКС, яке будь-коли робила ця установа.

Міжнародний кримінальний суд (МКС) приєднався до спільної слідчої групи з розслідування воєнних злочинів в Україні через вторгнення Росії. За повідомленням European Union Agency for Criminal Justice Cooperation, прокурор МКС Карім Хан та генеральні прокурори Литви, Польщі та України підписали угоду про першу в історії участь та приєднання Офісу прокурора МКС до спільної слідчої групи.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *