На Броварщині пройшли навчання з захисту населення від надзвичайних ситуацій

15 листопада у Броварському районі відбулися штабні тренування з практичним відпрацюванням заходів захисту населення у випадках виникнення надзвичайних  ситуацій.

Це одна з форм практичної підготовки посадових осіб органів управління цивільного захисту, керівників підрозділів сил цивільного захисту, а також іншого керівного складу і фахівців органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту відповідно до компетенції.

      

Під час занять були поглиблені теоретичні знання та вироблені практичні навички щодо взаємодії всіх служб у забезпеченні безпеки мешканців нашого міста та району.

У навчаннях брали участь керівники Броварської районної військової адміністрації та територіальних громад.   

Практично відпрацьовували свою майстерність працівники Броварського РУ ДСНС в Київській області та Броварського РУ Національної поліції України в Київській області.

Також залучалися фахівці Броварської районної філії контролю та профілактики хвороб та Держпродспоживслужби.   

Для надання медичної допомоги громадянам були задіяні бригади  Броварської багатопрофільної клінічної лікарні, станції екстреної медичної допомоги та міського  центру первинної медико-санітарної допомоги.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *