На півдні України окупанти масово вивозять у РФ документацію та майно з держустанов – ЦНС

Окупаційні російські війська почали вивозити з тимчасово захоплених населених пунктів на півдні України майно з державних установ та медичних закладів. Така ситуація склалася на окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей.

Про це в середу, 10 травня, повідомили у Центрі національного спротиву. Як зазначається, окупаційні адміністрації в українських населених пунктах масово припиняють свою «діяльність».

Усе майно, документи та організаційну техніку ворог перевозить на територію держави-агресора Росії. Водночас деякі місцеві колаборанти вже втекли разом зі своїми родинами до РФ. Такі дії ворог проводить на фоні так званої оголошеної «евакуації місцевого населення».

Також російські загарбники вивозять із місцевих лікарень медичне обладнання.

Нагадаємо, що раніше спікер об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень повідомив, що на Запоріжжі в окупантів та місцевих колаборантів розпочалася паніка через майбутній контрнаступ ЗСУ. Шанувальники «русского міра» намагаються виїжджати подалі від лінії фронту або тікають у Росію.

Як відомо, на Запоріжжі окупанти терміново організовують евакуацію. Призначений окупантами гауляйтер тимчасово окупованої частини Запорізької області Євген Балицький заявив про «евакуацію» з 18 населених пунктів поблизу лінії фронту.

На півдні України окупанти масово вивозять у РФ документацію та майно з держустанов – ЦНС
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *