Педагогам у “помаранчевих” зонах рекомендують носити захисні щитки на уроках

У школах, які потрапити до помаранчевих зон епідемічної небезпеки, навчання продовжується у звичному режимі, а педагогам рекомендовано носити багаторазові захисні щитки під час уроків.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сторінці Міністерства освіти і науки у Фейсбуці.

«Сьогодні в Україні побільшало помаранчевих зон. У школах, які потрапили до них, освітній процес продовжується у звичному режимі», – ідеться в повідомленні.

У МОН нагадують про важливість дотримання основних правил безпечного навчання в умовах карантину.

Зокрема, тримати руки в чистоті – регулярно мити їх з милом або обробляти антисептиком. Також – дотримуватися дистанції, коли це можливо, користуватися розміткою для безпечного пересування по закладу, використовувати маски/респіратори, коли це необхідно.

У МОН звертають увагу, що учні 5-11 класів можуть бути без маски на уроках, а в приміщеннях школи повинні носити її. Водночас учням 1-4 класів дозволено пересуватися приміщеннями закладу освіти без маски.

«Педагогам шкіл, які потрапили до помаранчевої зони, рекомендовано носити багаторазові захисні щитки під час уроків. Використовувати і дезінфікувати щитки слід згідно з інструкцією виробника», – інформують у МОН.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *