Повернувся на щиті: у боях за Україну загинув 29-річний воїн з Київщини

Київщина зустрічає ще одного свого героя, що повертається додому на щиті. У боях на Запоріжжі 13 вересня поліг Олег Філоненко з міста Українка Обухівського району.

Тіло 29-річного воїна на малій батьківщині зустріли пізно ввечері 15 вересня. Про загибель захисника повідомляють місцеві Telegram-канали.

Повернувся на щиті: у боях за Україну загинув 29-річний воїн з Київщини

«Сумна звістка прийшла до Обухівщини. На Запоріжжі 13 вересня 2023 року загинув молодий герой Олег Борисович Філоненко, наш земляк з міста Українка, який народився 19 червня 1994 року. Він віддав своє життя у боротьбі за Україну і наше спільне майбутнє. Ми вшановуємо його вічну пам’ять і висловлюємо повагу перед героєм», – йдеться у повідомленні.

Останній свій бій Олег Філоненко прийняв у районі Малої Токмачки Пологівського району Запорізької області.

На Обухівщину тіло воїна привезли пізно ввечері 15 вересня. Земляки зустрічали жалобний кортеж, вийшовши до дороги, якою він їхав, з прапорами та квітами.

Прощання з Олегом Філоненком відбудеться у понеділок, 18 вересня. Як пишуть місцеві пабліки, заупокійна служба та церемонія прощання проходитиме на території церкви ікони Божої Матері «Несподівана радість» у рідному місті воїна.

«Він встиг небагато за своє життя. Але встиг стати щитом для всієї України, для кожного, хто сьогодні прокинувся вранці під українським небом. Приходьте віддати останню шану. Висловлюємо співчуття родині загиблого захисника. Наш сум, біль і вічна пам’ять з вами навіки. Вічна слава», – пишуть місцеві Telegram-канали.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *