Проїзд у міській електричці може злетіти до 80 грн: названа причина

Проїзд у міській електричці може зрости до 80 гривень. Через обмеження карантину обсяг пасажирських перевезень знизився на 39%, відповідно знизилися і доходи підприємства.

Про це повідомили в «Київпастрансі», пише UBR.ua.

Крім зменшення пасажиропотоку необхідність підвищити проїзд у цьому виді транспорту пов’язаний з відсутністю у комунального підприємства «Київпастранс» власної залізничної інфраструктури та ремонтної бази залізничних вагонів.

Через це «Київпастранс» повинен оплачувати рахунки за користування інфраструктурою «Укрзалізниці».

«Через те, що вартість проїзного квитка складається з собівартості перевезення-зарплат, паливно-мастильних матеріалів, обслуговування і ремонту рухомого складу, – через підвищення вартості цих основних складових сьогодні істотно зросла собівартість однієї поїздки … крім того, неврегульованим залишається питання компенсації з держбюджету проїзду іногородніх пільговиків», – розповіли в підприємстві.

Нагадаємо, що минулого тижня в «Київпастрансі» опублікували звернення до київської влади та зажадали підвищити тариф на проїзд з нинішніх 8 грн до «економічно обґрунтованого рівня». Для автобусів, тролейбусів і трамваїв він становить 25,18 грн, для електрички – 78,9 грн.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *