Путін оголосив про анексію Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей

Російський диктатор володимир путін 30 вересня оголосив про анексію захоплених українських територій.

– Упевнений, що Федеральні збори підтримають конституційний закон про прийняття та утворення в Росії чотирьох нових регіонів. Чотирьох нових суб’єктів Російської Федерації. Це є воля мільйонів людей, – сказав російський диктатор під час звернення.

Глава окупантів заявив, що жителі Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей нібито “стають громадянами РФ назавжди”, після чого несподівано закликав Київ “негайно припинити всі бойові дії, вогонь і ту війну, яку він розв’язав ще у 2014 році та повернутися за стіл переговорів”, перекручуючи інформацію – адже саме Росія напала на Україну, а не навпаки.

– Ми до цього готові, про це неодноразово було сказано. Але вибір народу на Донеччині, Луганщині, Херсонщині та Запорізькій області не обговорюватимемо. Він зроблений, – сказав російський диктатор.

Зазначимо, що президент Володимир Зеленський раніше попереджав главу Кремля, що після анексії українських територій ні про які переговори не може йтися.

Тим часом Путін також заявив, що РФ захищатиме “свої” землі всіма наявними засобами.

Раніше глава окупантів погрожував використати тактичну ядерну зброю проти України.

Крім того, у своїй промові диктатор прямо звинуватив Захід в тому, що диверсії на Північних потоках нібито провели саме вони – країни, які за допомогою цих труб купували у росіян необхідний їм газ.

Зазначимо, що в Пентагоні заявляли, що США не причетні до витоків, а також повідомляли, що поки що рано говорити про те, хто або що саме стало причиною аварії на двох нитках газопроводу.

Німеччина, Данія та Швеція продовжують незалежне розслідування того, що сталося.

Після завершення промови Путіна росЗМІ масово почали писати про те, що глава Кремля та підконтрольні йому маріонетки у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях підписали незаконні папери про нібито входження цих територій до складу РФ.

Напередодні речник Кремля Дмитро Пєсков анонсував “об’ємний” виступ Путін щодо анексії територій.

Російські ЗМІ повідомляють, що анексовані території “приєднаються” до окупованого у 2014 році півострова Крим, довкола якого РФ хоче створити федеральний округ — Кримський, який очолить колишній гендиректор Роскосмосу Дмітрій Рогозін.

У вересні внаслідок успішної контратаки українських сил оборони деокупували Харківську область.

Після втечі звідти рашисти на інших окупованих територіях заметушилися та оголосили про поспішне проведення

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *