Розкол у «Голосі»: депутати фракції виступили із заявою

Частина народних депутатів від «Голосу» оприлюднили спільну заяву. Текст документа опублікувала у Facebook Соломія Бобровська.

«Кажуть, що ми скоро перестанемо бути частиною «Голосу». А нам здається, що «Голос» перестав бути собою. Цінності, які ми декларували під час парламентських виборів, зараз діаметральні до дій керівництва партії. Ми, 10 народних депутатів «Голосу», не можемо закривати очі та ігнорувати те, що керівництво партії відійшло від демократичних та антиолігархічних принципів», – йдеться в заяві.

Підписанти запевнили, що обурені порушенням принципів внутрішньопартійної демократії та прозорості з боку керівництва партії, яке одноосібно ухвалює рішення про витрати та не бажає оприлюднювати звіти про витрачені партійні кошти.

Тому народні депутати вимагають провести з’їзд і переобрати керівництво партії.

Заяву, підписали Олександра УстіноваСоломія БобровськаОльга СтефанишинаВолодимир ЦабальЮлія КлименкоАндрій ШараськінНаталія ПіпаЯрослав ЮрчишинГалина ВасильченкоРоман Лозинський. Загалом 10 осіб — тобто половина фракції.

Раніше в «Голосі» заявили, що винесли попередження шістьом нардепам фракції, і пояснили, що це повʼязано із голосуванням у парламенті.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *