Субсидія не продовжиться автоматично: у ПФУ повідомили, кому потрібно звертатися за допомогою

Субсидії в Україні стали важливою підмогою для громадян, які не можуть сплачувати за комунальні послуги у повному обсязі. У ПФУ повідомили, кому не продовжать субсидії автоматично та потрібно звертатися за допомогою.

У Пенсійному фонді України поінформували, що ті, хто отримував субсидії у літній період, можуть розраховувати на допомогу держави й у новому опалювальному сезоні. Щоб оформити пільгу, слід звернутися у відділення ПФУ.

Начальниця Головного управління Пенсійного фонду на Вінниччині Олена Корчак повідомила в ефірі телемарафону, що автоматичне продовження субсидії передбачено для українців, яким її вже призначали раніше. Ці громадяни знають про свою пільгу.

«А для тих, хто не знає, чи буде субсидія, є кілька моментів. По-перше, житлова субсидія призначається з місяця звернення за її призначенням та закінчується до дати закінчення опалювального сезону. І якщо людина звертається протягом двох місяців з початку опалювального сезону, то житлова субсидія призначається з початку такого сезону. Але не раніше за день виникнення права на її отримання», — зазначила Корчак.

Аналітик уточнила, що ті, хто розраховує на субсидію, мають подати до ПФУ відповідну заяву. Пенсійний фонд ухвалить рішення про призначення чи відмову у призначенні такої допомоги для домогосподарства.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в Україні триває у період з 1 квітня до 30 квітня, а неопалюваний – з 1 травня до 30 вересня.

Субсидія не продовжиться автоматично: у ПФУ повідомили, кому потрібно звертатися за допомогою

Як відомо, субсидії на оплату комуналки можуть отримати українці, чиї доходи менші від певного обов’язкового платежу. Кількість одержувачів субсидій у нашій країні зазвичай збільшується взимку, тому що левову суму у платіжці складає плата за опалення.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *