Термінал ПриватБанку «з’їв» гроші та не поповнив картку: в банку розповіли, що робити

Клієнт ПриватБанку поскаржився на те, що термінал під час поповнення прийняв готівку, але не перерахував гроші на рахунок. У результаті клієнту довелося подавати заявку на повернення коштів, які він на момент надсилання скарги так і не отримав.

Про це йдеться у зверненні клієнта на спеціалізованому форумі Мінфіну. У відповідь у ПриватБанку попросили вибачення за незручність. Як пояснили у банку, щоб повернути гроші, необхідно провести інкасацію, тобто перерахувати залишок коштів у терміналі та встановити, чи є «зайві» гроші.

«Дзвінок оператору не допоміг узагалі, крім складання заявки на повернення коштів і поради «чекайте», нічого не добився. Весь грошовий аванс лежить із 19-го травня, а за заявкою нуль прогресу взагалі», – поскаржився клієнт ПриватБанку.

«Перепрошуємо за незручності, що виникли. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт про залишок коштів на пристрої, інкасувати його. Ми намагаємося встигнути дати відповідь в обіцяний вам термін», – йдеться у відповіді фінустанови.

Зазначимо, найчастіше проблеми з банкоматами й терміналами виникають із двох причин. Або відбувається збій у самій машині, або збій пов’язаний із перепадами напруги, відключення електроенергії. Найчастіше банк може відстежити помилку, провести перерахунок та оперативно повернути кошти. Проте трапляються випадки, коли повернення грошей утруднене.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *