«Тривають бої!» Маляр дала свіжі дані щодо ситуації у Соледарі і закликала до тиші

У місті Соледар у Донецькій області все ще тривають бої між захисниками України та російськими окупантами. Ворожа армія держави-агресорки Росії не захопила населений пункт.

Про це сказала заступниця очільника українського Міністерства оборони Ганна Маляр ввечері неділі, 15 січня. На своєму каналі у Telegram вона наголосила, що ситуація в Соледарі та Бахмуті вимагає інформаційної тиші.

Посадовець підкреслила, що обстановкою на фронті у повній мірі володіють тільки Верховний Головнокомандувач, глава Міноборони, Головнокомандувач, а також начальник Генштабу. Усі інші, навіть військові, володіють нею фрагментарно.

«Оприлюднювати інформацію про рух, переміщення, місцезнаходження наших військ мають право лише зазначені особи та спеціально уповноважені особи Міноборони і Генштабу. Публічна інформація всіх інших осіб неофіційна і не верифікована Генштабом«, – написала Маляр.

Вона додала, що оприлюднення данних про переміщення та розташування українських військових на кшталт «взяли місто під контроль, залишили місто, знаходяться у такій-то частині міста, відійшли з такої-то частини у таку тощо» є злочином (ст. 114-2 ККУ).

''Тривають бої!'' Маляр дала свіжі дані щодо ситуації у Соледарі і закликала до тиші

Маляр процитувала заяву зі зведення Генерального штабу Збройних сил України, у якій зазначено, що Сили оборони відбили атаки загарбників з Росії зокрема і у районі міста Соледар.

Крім того, у Генштабі зазначали, що окупанти обстріляли позиції ЗСУ в районах понад 20 населених пунктів, серед яких є й Соледар.

«Якщо простою мовою – тривають бої. Все інше – неперевірена інформація, несанкціонована і без знання загальної картини фронту (бо це державна таємниця)», – зазначила представниця Міністрества оборони України.

''Тривають бої!'' Маляр дала свіжі дані щодо ситуації у Соледарі і закликала до тиші
''Тривають бої!'' Маляр дала свіжі дані щодо ситуації у Соледарі і закликала до тиші
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *