Українцям розповіли, з якими продуктами та речами не пустять до Польщі: за порушення повернуть в Україну

Українцям, які перетинають кордон із Польщею, заборонено перевозити будь-які продукти. Наприклад, якщо спробувати провести бутерброди, то при виявленні польських прикордонників можуть відправити власника продукту назад до України.

Про це повідомляє Львівська митна служба на офіційній сторінці у Facebook. «За інформацією польської сторони, громадянам, які перетинають українсько-польський кордон (у напрямку – виїзд з України), суворо забороняється перевозити з собою продукти харчування. Зокрема: бутерброди, овочі, фрукти, рибу, м’ясні, молочні та хлібобулочні вироби та інші продукти» , — зазначають у службі.

З дозволеного виключно: вода, консерви у металевих або скляних банках, 2 пачки цигарок, алкоголь у дозволених нормах. «При виявленні порушень такі громадяни та їх транспортні засоби будуть повернуті до України», — заявляють у відомстві.

Українці, які часто перетинають кордон, зазначають: останнім часом огляд став жорсткішим, при цьому продукти змушують викинути. «Їхали знайомі – був дуже суворий огляд та викунили всі продукти, крім консервованого варення. Попередили, що наступного разу опція «викинути на кордоні якщо зловлять і їхати далі» працювати не буде, а буде відмова у перетині кордону», — поскаржився українець.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *