Українцям, що повернуться з-за кордону, виплачуватимуть допомогу 18 тисяч гривень

Українцям, які через війну опинилися за кордоном, але вже вирішили повернутись додому, буде виплачуватись фінансова допомога 18 тисяч гривень. На неї можуть розраховувати громадяни, які до початку війни в Україні працювали в громадському секторі, проте вимушені були покинути роботу.

Підтримка, фінансова і методична, надаватиметься громадянам, які захочуть відновити в Україні свою громадську діяльність. Допомогу надаватимуть за програмою підтримки Vidnova Fellowship.

Отже, на допомогу в рамках цієї програми можуть розраховувати біженці, які повертаються в Україну, і які мають досвід роботи в таких сферах:

  • культурний менеджмент;
  • мистецтво;
  • неформальна освіта;
  • соціальне підприємництво та інновації;
  • захист прав людини;
  • медіа;
  • екологія та охорона навколишнього середовища.

Українцям, що повернуться з-за кордону,  виплачуватимуть допомогу 18 тисяч гривень

Програма Vidnova Fellowship діятиме в Україні з жовтня  по січень 2023 року. В рамках цієї ініціативи українцям, які стануть її учасниками, будуть щомісяця виплачувати стипендію в розмірі 18 тисяч гривень. Крім того, вони зможуть отримати консультації спеціалістів щодо налагодження роботи або, наприклад, щодо започаткування власної справи у громадському секторі діяльності.

Стипендіатів не обмежуватимуть конкретними містами або регіонами. Вони зможуть працювати у будь-якому місті України.

Щоби стати учасником програми, слід заповнити онлайн-форму, яку можна знайти за таким посиланням: https://inshaosvita.typeform.com/to/QRD2uKMN

Час на оформлення заявок збігає 10 вересня.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *