Українці отримають по 3000 грн у листопаді: хто може розраховувати на гроші

З 1 листопада Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України виплачуватиме українцям по 3000 грн. Стало відомо, що може розраховувати на виплати, а також як люди отримуватимуть допомогу.

Йдеться про мешканців звільнених регіонів України. Вказана допомога у 3000 грн також передбачена для всіх евакуйованих громадян. Їм буде перерахована виплата через Укрпошту. Грошова та гуманітарна допомога звільненим та евакуйованим українцям фінансуватиметься за рахунок коштів, що надходять на гуманітарний рахунок Мінреінтеграції у Нацбанку. При відомстві створять комісію, за рішенням якої кошти видаватимуться регіональним військовим адміністраціям на:

  • закупівлю продуктів, одягу та медикаментів;
  • евакуації;
  • облаштування місць для компактного розміщення людей.

Українці, які переїхали до інших регіонів та зареєструвалися як ВПО, можуть розраховувати на одноразову допомогу у 3000 грн для дітей та осіб з інвалідністю, а також на 2000 гривень для кожного дорослого. Гроші виплачують через відділення Укрпошти – людям не потрібно заповнювати жодних заявок.

Українці отримають по 3000 грн у листопаді: хто може розраховувати на гроші

Мінреінтеграції разом із Міністерством оборони затверджує список звільнених населених пунктів та надсилає кошти Укрпошті.

Укрпошта перед відправкою евакуаційного поїзда на підставі даних від Укрзалізниці передає в Мінреінтеграції інформацію про кількість осіб, що евакуюються, та необхідні суми. Відомство впродовж двох днів перераховує гроші поштовому оператору. Одержувачам впродовж п’яти днів виплачують допомогу на місці прибуття.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *