У бою за Україну загинув учасник «Х-фактору». Савелію Федану було лише 21 рік…

На фронті загинув 21-річний Савелій Федан з Енергодара. Юнак з перших днів повномасштабної війни встав на захист України. Він був відомим у місті завдяки неперевершеному голосу та участю у талант-шоу «Х-фактор».

Про смерть військового повідомив міський голова Дмитро Орлов Енергодара у Telegram.

Що відомо про полеглого захисника

«Ми будемо памʼятати Савелія таким: талановитим та світлим юнаком з незламним кодексом честі, щирим патріотом України, який завжди вірив у майбутнє своєї країни та, не вагаючись, став на її захист», — написав Орлов.

Від самого дитинства Савелій брав участь у різних конкурсах, включаючи патріотичні, і активно волонтерив, допомагаючи військовим. Вже у віці 13 років хлопець побував на фронті. Після цієї поїздки він твердо вирішив, що піде служити в армію.

«Прагнення захищати свою Батьківщину від ворога супроводжувало хлопця все життя. Першим кроком стало навчання в Запорізькому обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник». Після його закінчення Савелій вступив до факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ Одеської Військової академії», — написав міський голова.

У бою за Україну загинув учасник "Х-фактору". Савелію Федану було лише 21 рік...(фото: Facebook/Дмитро Орлов)

У бою за Україну загинув учасник "Х-фактору". Савелію Федану було лише 21 рік...(фото: Музей Гросулово)

У бою за Україну загинув учасник "Х-фактору". Савелію Федану було лише 21 рік...У бою за Україну загинув учасник "Х-фактору". Савелію Федану було лише 21 рік...У бою за Україну загинув учасник "Х-фактору". Савелію Федану було лише 21 рік...Савелію було вього 21 рік (фото: Facebook/Савелій Федан)

Після початку повномасштабної війни Савелій пішов захищати Україну від росіян.

«Сумна звістка надійшла до нас сьогодні. У бою з окупантами, звільняючи нашу землю загинув дарувальник нашого музею, офіцер, командир — Савелій Федан. Хай Боги тебе зустрінуть у Вальгаллі…» — прокоментували загибель воїна у Музеї Гросулово.

У 16 років Савелій взяв участь у популярному телешоу «Х-фактор».

Деталі про місце і час поховання молодого воїна поки не повідомляють.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *