У Броварах розгорівся “культурний” скандал через фігуру Котигорошка: подробиці

Ідея встановлення у парку «Перемога» в Броварах фігури казкового героя Котигорошка викликав у мешканців міста обурення. Комунальники, які виступили з цією ініціативою, наголошують, що це лише артоб’єкт і сподіваються на схвальні відгуки містян.

Ідея створення артоб’єкта виникла у директора КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Сторчового та художника Сергія «Батера».

Котигорошка виготовили з металевого каркасу та бетонної суміші, потім розмалювали. За задумом, він топче ногою російські ракети і міни, уламки яких було знайдено на території Броварського району.

Відкриття інсталяції було заплановано на День незалежності України, 24 серпня. Фігуру казкового персонажа вирішили встановити на місці демонтованого раніше радянського літака.

 

Броварчани здебільшого негативно поставилися до ідеї з Котигорошком. Користувачі  Facebook назвали скульптуру «несмаком», «жахіттям», а також пропонують поставити її у подвір’ї художника або директора КП.

 

«Артоб’єкт “Котигорошко” вже на фінішному етапі. Так, саме артоб’єкт. Даний об’єкт не є пам’ятником. Тому всі звинувачення в бік художника безпідставні, адже він як автор так бачить свого героя», — зазначили в КП «Бровари-Благоустрій».

Комунальники наголосили, що матеріали для виготовлення Котигорошка подарували благодійники.

Втім, і такі пояснення не особливо заспокоїли мешканців міста – кількість негативних оцінок та коментарів лише збільшилася:

 
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *