У магазині «Ельдорадо» в Броварах встановили бокси благодійника

На касах магазину «Ельдорадо», що знаходиться у ТРЦ «Термінал», з’явилися бокси благодійника. Їх встановлення — спільна ініціативу директора магазину Тетяни Троценко та благодійного фонду «Інна».

«Я не залишаюся осторонь чужої біди та хочу, щоб про подібні благодійні організації нашого міста дізналися якомога більше людей. По-перше, це можливість допомогти тим, хто дійсно потребує підтримки у непростий життєвий час: як фінансової, так і моральної. По-друге, це обізнаність широкого загалу про організацію, куди можна звернутися за підтримкою у разі, якщо хтось з близьких дізнається про недугу. Я вірю та маю надію, що за підтримки та небайдужості людей, підопічні Фонду «Інна» зможуть отримати необхідну допомогу», — зазначила Тетяна Троценко.

Загалом в рамках соціального проекту заплановано встановлення 18 благодійних скриньок на касах магазину техніки не тільки у Броварах, але й в Києві та Київській області. Ми запрошуємо небайдужчих броварачан долучитись до справи благодійності та підтримати онкоодужуючих, завітавши до магазинів «Ельдорадо».

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *