У парку Мелітополя знайшли тіло закатованої дівчинки. Окупанти намагалися «зам’яти» вбивство

У Мелітополі, тимчасово захопленому російськими окупантами, місцеві жителі виявили останки 13-річної дівчинки, яка зникла безвісти на початку місяця. Тіло вбитої дитини було закопано в міському парку на майданчику для вигулу тварин.

Про це 27 липня передає РІА «Мелітополь».

Моторошну знахідку зробив чоловік, який на території парку вигулював свого собаку. Тварина вирила в землі руку дівчинки та принесла хазяїну.

Мелітопольці на місці події викликали представників «поліції» окупаційної адміністрації.

За даними журналістів, мова може йти про 13-річну Софію Ставицьку, яка 3 липня вийшла зі свого будинку в мікрорайоні й відтоді про дівчинку не було нічого відомо — батьки додзвонитися не могли, позаяк загарбники відключили зв’язок.

У парку Мелітополя знайшли тіло закатованої дівчинки. Окупанти намагалися "зам'яти" вбивство

Про зникнення 13-річної Софії Ставицької в Мелітополі стало відомо 3 липня (фото: ria-m.tv)

«Як розповіли близькі сім’ї загиблої дівчинки, перед смертю її зґвалтували та побили. На трупі збереглися тілесні ушкодження», — йдеться в публікації.

Родичі дитини також повідомили, що окупанти намагалися приховати від громадськості інформацію про жахливу НП — «настійно рекомендували» не розголошувати подію. У пресі звертають увагу, що такі наміри «зам’яти» справу можуть свідчити про причастя рашистів до злочину.

Так, жителів Мелітополя закликають приділяти безпеці дітей-підлітків особливу увагу, пам’ятати про численні факти звірств російських військових, жертвами яких стають мирні громадяни будь-якого віку.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *