Які прилади витрачають багато електроенергії: список від Укренерго

Побутова техніка давно перестала бути чимось дивовижним, а майже в кожній сім’ї є навіть кілька незамінних уже приладів для полегшення життя. Але скільки електроенергії потрібно заради забезпечення комфортного рівня життя? 23 травня в Укренерго дали відповідь на це запитання.

Деталі

Компанія назвала в Telegram ТОП-4 найбільш «ненажерливих» представники, для роботи яких потрібно занадто багато електрики. Бажано, щоб ці домашні помічники вмикалися лише в певний час, щоб не навантажувати енергосистему.

Цим ви полегшите енергосистемі можливість відновитися після 6 місяців масованих атак на енергооб’єкти. Адже зараз енергосистема в активній фазі лікування, щоб до наступної зими стати здоровішою

В Укренерго рекомендували обмежити їхнє використання в період з 19:00 до 22:00, коли рівень споживання електроенергії досягає пікових значень.

Які прилади витрачають багато електроенергії

Кожен українець може зробити внесок у відновлення енергосистеми України, яка сильно постраждала через дії окупантів. Компанія пропонує вмикати чотири зазначених нижче прилади з 22:00 до 24:00.

  • Водонагрівач — 2 кВт;
  • Праска — 2,3 кВт;
  • Пральна машина — 2,3 кВт;
  • Кондиціонер — 2,5 кВт.
Фото: t.me/Ukrenergo

Протягом дня ними також можна користуватися, але лише до 19:00, щоб уникнути перевантаження національної енергетичної системи. Це також позитивно позначиться на рахунках за електроенергію.

Раніше в Укренерго розповіли, чи можливі нові відключення світла в країні, якщо влітку почнеться дефіцит енергії.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *