Як зібрати дитину в школу в пандемію Covid-19: 5 правил Держпродспоживслужби

З 1 вересня діти підуть до школи, тому в умовах коронавірусу варто дотримуватися чітких правил та вимог, які встановлюють населенню.

Перед школою насамперед потрібно вимірювати температуру та дотримуватися санітарний вимог, про це заявив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Олег Рубан.

За його словами, є п’ять чітких правил, як зібрати дитину до школи.

  1. Вимір температури;
  2. Визначення клінічних ознак захворювання;
  3. Користування маскою та антисептиком;
  4. Домашнє харчування;
  5. Спостерігання за станом здоров’я.

Також Рубан зазначив, що до школи діти повинні ходити з засобами, які необхідні для респіраторної гігієни, це маска, антисептик, серветки.

За його словами, через пандемію в закладах, харчування, яке сьогодні можна не отримувати в повному обсязі, потрібно обов’язково давати з собою сніданки дітям.

Також варто спостерігати за станом здоров’я дітей та близьких людей в родині.

– Перед початком навчання обов’язково всі діти оглядаються спеціальним персоналом і вимірюється температура, а також визначаються ті діти, у яких є ознаки захворювання. Хворих дітей ізолюють в спеціальну кімнату для проведення подальшого медичного спостереження, – сказав Рубан.

Також він зазначив, що персонал в групі ризику, тому обов’язково потрібно проводити термометрію щодня, огляд на виявлення будь-яких змін в здоров’ї.

Водночас прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення провести перевірки у школах та дитячих садках напередодні та після 1 вересня.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *