Я вам не Деу Ланос: нардепи влаштували бійку в Раді

У Верховній Раді 5 листопада поскандалили, виключені з партії «Слуга народу» депутати Олександр Юрченко та Гео Лерос. Юрченка відпустили з-під домашнього арешту (його звинувачували в корупції) і він прийшов на засідання парламенту. Там до нього підійшли журналісти і почали задавати питання.

«Ніякі гроші я не брав. Щоб ви розуміли, я це доведу. Я не Деу Ланос, щоб поширювати… Ну як його там – Деу Ланос, Гео Лерос. А ви знаєте, як його звуть насправді?» – розповідав журналістам Юрченко.

Після того, як під входом до Ради він відповів на запитання журналіста, до нього підійшов Гео Лерос, схопив за шию і сказав: «Іди сюди».

«Ти не чіпай мене, будь ласка, шановний. На відміну від цієї людини, я не порушую законодавство і не розголошую таємницю слідства. Ви бачите, як ця людина себе веде. Мені неприємно, що до мене хтось підходить, чіпає», – відповів Юрченко.

Біля Ради стався конфлікт між Олександром Юрченком і Геоь Леросом

Але на цьому конфлікт нардепів не закінчився. Вони продовжили сваритися вже в кулуарах Ради. Чоловіки продовжили з’ясовувати стосунки вже всередині будівлі. Їх дії показали на відео.

Судячи по ролику, Гео Лерос вирішив помститися Юрченко за образливе «Деу Ланос» і наніс йому удар, від якого нардеп впав на підлогу парламенту.

Гео Лерос та Олександр Юрченко побилися в Раді

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *