«Я кохаю тебе. Назавжди». Наречена «Да Вінчі» розчулила словами про загиблого Героя

Аліна Михайлова розчулила українців словами про Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла, який загинув під Бахмутом 7 березня.

Чуттєвий пост волонтерка і військова медикиня ЗСУ опублікувала у своєму Instagram.

«Якби те, що я напишу, мало хоч якийсь сенс. Якби я тільки в житті могла уявити, що з нами таке станеться. То я б не змогла цього прийняти, власне, як і зараз. Просто не можу. І не приймаю», — пише Аліна.

За її словами, шість років «дійсно дивного життя під час/на війни» у стосунках з Дмитром були «шаленими, цікавими, щасливими, складними, наповненими яскравими моментами». Таких емоцій і відчуттів, пише Михайлова, «люди іноді не проживають за все своє подружнє довге 20-30-40-річне життя».

«Зі сварками та криками, і з мандрами, довгими розмовами про наші великі плани, фразами «Ти єдина в батальйоні, хто не підпорядковується моїм наказам! Переводься, куди хочеш!», та фразами «Нам головне пережити цю війну, і далі будемо з тобою жити нормально, давай просто протримаємося», — згадує вона.

Дівчина каже, що у неї з Дмитром «було багато недругів, які зараз цьому тішаться».

Але ці недруги забувають одне: що лишилась Аліна — та сама «Аліна Да Вінчі», як її більшість і називали з 2017 року.

«Дмитро завжди лишав у нас дома або відправляв мені записки з написами «Будь сильна». І я залишаюсь. І буду. Сильна. Я вже зробила те, щоб ти міг сказати там: «Зай, охрініти, ну ти змогла і це!». Я пишу тобі щодня звіти в телефон про мій проведений день, в якому зі звітів це — скільки раз я була у тебе на могилі й кого я сьогодні бачила з наших друзів та знайомих там», — пише наречена полеглого Героя.

"Я кохаю тебе. Назавжди". Наречена "Да Вінчі" розчулила словами про загиблого Героя

Аліна з Дмитром дуже кохали одне одного (фото: instagram.com/alishamisha)

«Я залишаюсь (попри певну лють на тебе) сильною. Хоча кожного цього клятого безтолкового дня, ввечері, в нас дома я розбиваюсь на друзки. І кожного ранку я знову збираюсь. Заради тебе і того, щоб тобі за мене не було соромно. Щоб я ні в кого не викликала жалості. Щоб ти не помилився в тому, що я твоя сильна Аліна. Хоч сильною була не я. А ми. І тепер частина нашого «ми» назавжди лишилась на Аскольдовій могилі», — додає вона.

"Я кохаю тебе. Назавжди". Наречена "Да Вінчі" розчулила словами про загиблого Героя"Я кохаю тебе. Назавжди". Наречена "Да Вінчі" розчулила словами про загиблого Героя"Я кохаю тебе. Назавжди". Наречена "Да Вінчі" розчулила словами про загиблого Героя"Я кохаю тебе. Назавжди". Наречена "Да Вінчі" розчулила словами про загиблого Героя"Я кохаю тебе. Назавжди". Наречена "Да Вінчі" розчулила словами про загиблого Героя

Аліна поділилася спільними фотографіями з Дмитром (фото: facebook.com/MAlina.Mykhailova)

Михайлова зауважує: «Для Да Вінчі все його життя було на війні. Там воно і завершилось. І з цієї війни я не змогла забрати його».

«Попри це мені пощастило стати для нього опорою, підтримкою, іноді страшним нервотрьопом, але й великим шаленим коханням, в якому я ніколи не мала сумніву. Для мене велика гордість знати цю велику людину дійсно краще за всіх в цьому світі. Не тільки як командира Да Вінчі. Але і як того самого мого Діму. Я кохаю тебе. Назавжди», — завершила свій допис Аліна.

"Я кохаю тебе. Назавжди". Наречена "Да Вінчі" розчулила словами про загиблого ГерояДмитро залишав Аліні записки з написами «Будь сильна» (фото: instagram.com/alishamisha)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *