Італійський суд виправдав українського військового Марківа

Український військовослужбовець Національної гвардії Віталій Марків був виправданий апеляційним судом в Мілані. Марківа визнали невинним у вбивстві італійського журналіста Андреа Рокелі під час бойових дій на Донбасі.

Про це повідомила уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова у своєму Telegram-каналі.

«Міланський апеляційний суд виніс виправдувальний вирок у справі нашого героя, повністю виправдавши його», — написала омбудсмен.

Тепер військовослужбовець повернеться в Україну.

«Рішенням апеляційного суду Мілану Марків звільнений від всіх обвинувачень. Марків вільний і повертається в Україну», — написав у своєму Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Звільнення Марківа з-під варти також підтвердив глава українського МВС Арсен Аваков.

«Марківа звільнили. Тільки що апеляційний суд прийняв рішення», — заявив він.

Нагадаємо, спочатку італійський суд визнав українського нацгвардійця Марківа винним у вбивстві італійського журналіста. Українець був засуджений до 24 років позбавлення волі. Українська сторона оскаржувала це рішення.

Як заявляли в МВС, тепер українська сторона в Європейському суді буде оскаржувати затримання Марківа та його тримання під вартою.

Крім того, в МВС називали справу щодо Марківа гібридною війною проти України, адже сторона обвинувачення намагалася виправдати терористів.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *