Тріумф броварської школи боксу на Кубку України серед чоловіків

З 21 до 27 вересня, у Маріуполі, на СК «Іллічівець», проходили поєдинки Кубку України з боксу серед чоловіків-Меморіалу Макара Мазая-2020.

За результатами змагань було розіграно комплект з 32 нагород серед найкращих боксерів України. Варто відзначити, що цьогорічний Кубок України з боксу серед чоловіків став першим Всеукраїнським Всеукраїнським боксерським стартом після тривалої перерви пов’язаної з пандемією коронавірусу. У змаганнях взяли участь більш ніж 130 учасників з 23 регіонів України та міста Києва. Команда Київщини була сформована майже виключно із представників Броварської школи боксу.

• +91 кг. Дмитро Ловчинский ( Бровари).

Важливість цього турніру для підготовки збірної України відмітив й головний тренер Національної збірної України Леонід Лоївський. Відзначив високу майстерність учасників змагань й один з головних організаторів змагань, перший віце-президент Федерації боксу Маріуполя Євген Зиков.

Відповідно до результатів проведених поєдинків перше місце у загальному медальному заліку посіла команда Київської області з п’ятьма медалями в активі, серед яких: два золота, два срібла та одна бронза. Друге місце в активі представників Чернігівської області, які здобули дві золоті та одну бронзові медалі. Ну і почесне третє місце посіли господарі змагань – команда Донецької області, яка здобула одну золота та одну срібну медалі.

ДОРОБОК ПРЕДСТАВНИКІВ БРОВАРСЬКОЇ ШКОЛИ БОКСУ:

• Переможцями Кубку України – Меморіалу Макара Мазая 2020 стали – Ярослав Самофалов (69кг) та Дмитро Ловчинський (+91кг)
  • «Срібні» призери – Тарас Бондарчук (63) та Іван Папакін (75)