12 березня у Броварах розпочато вакцинацію проти COVID-19.

Упродовж першого дня кампанії проведено 50 щеплень проти COVID-19 першою дозою вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield). Серед щеплених — медичні працівники мобільної бригади з імунізації, амбулаторій сімейної медицини Броварського міського центру первинної медико -санітарної допомоги, медичний персонал Броварської багатопрофільної клінічної лікарні та громадські діячі.
Одними з перших публічно вакцинувались завідуюча амбулаторією №2 — лікар мобільної бригади Яна Корінь, медична сестра мобільної бригади Світлана Гапон, медична патронажна сестра амбулаторії №2 Ірина Чорноусько, голова Калитянської селищної ради Юрій Плакся. Усі щеплені почуваються добре.
Нагадаємо, що 1- го березня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підписав Наказ МОЗ №369 «Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках». Таким чином дозволено використовувати можливі залишки вакцин для щеплення публічних та громадських діячів з метою популяризації вакцинації та на підтримку комунікаційної кампанії.
Перед щепленням кожен пацієнт заповнює обов’язкову анкету та дає згоду на вакцинацію. Після щеплення вакциновані пів години перебувають під наглядом лікаря.
Наразі у Броварах підготовлені пункти вакцинації в амбулаторіях сімейної медицини. Щеплення проводять фахівці мобільної бригади ЦПМСД. Медичні працівники сформованої мобільної бригади пройшли та продовжуватимуть проходити відповідне навчання на національному рівні.
Записатись на щеплення проти COVID-19 можна у свого сімейного лікаря. 
 
 
 
 
 
 
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *