24 серпня відбувся «Броварський забіг Незалежності»

З самого ранку святкового дня 24 серпня у стартовому містечку, розгорнутому на Майдані Свободи, панувала неймовірна атмосфера піднесення — до стартів готувалися учасники благодійного спортивного заходу «Броварський забіг Незалежності».

Запальна руханка зарядила найменших учасників забігу неабиякою енергією та пробудила жагу до перемоги. Тож, першими вийшли на трасу діти до 10 років, які легко впоралися з дистанцією 500 м.

Забіг людей з інвалідністю на 500 м відкрили спортсмени на візках, а через кілька хвилин стартували інші бігуни — малеча і дорослі, які з бадьорими посмішками здолали трасу, продемонструвавши силу духу і незламності. На протязі всього змагання учасники відчували підтримку партнерів заходів – фахівців Науково-практичного центру нейрореабілітації «Nodus», які супроводжували захід.

Наступними за Регламентом стартували діти до 16 років на дистанцію 1 000 м. Юні бігуни були найзавзятішими на трасі і показали чудові результати.

На урочистій церемонії відкриття заходу учасників привітали секретар Броварської міської ради та заступники міського голови Лариса Виноградова, Дмитро Ткачов, Микола Бабак та організатори «Б.І.Г. Бровари», «Нордік», «Я. Бровари», БФ «Інна», Даша Демешок.

Найбільш масовим був швидкісний забіг на 5 000 м, у лавах якого були як славетні броварські спортсмени й зіркові гості міста, так і бігуни-аматори та просто любителі здорового способу життя – численні представники Броварської міської ради, громадських організацій, яким знадобилась надзвичайна витривалість для подолання цієї непростої траси.

З великим ентузіазмом  на дистанцію 5 000 м та 1 780 м рушили учасники змагань з скандинавської хотьби, переважна більшість яких представляли Університет 3-го віку (під керівництвом Олимпійської чемпіонки з легкої атлетики Тетяни Апайчевої) та ГО «НОРДІК БРОВАРИ – скандинавська ходьба».

Унікальною подією спортивного свята став візит ультрмарафонців – учасників благодійного легкоатлетичного Ультапробігу Єдності «СТАЛЕВИЙ ГАРТ», в рамках якого спортсмени здолали 500 км за 10 днів з заходу України, Ковеля через Луцьк, Рівне, Житомир, Бровари, Ірпінь та фінішували в Києві. Маршрут ультрапробігу пройшов нашим містом: легкоатлети приєдналися до учасників Броварського забігу, пробігши разом з ними частину траси.

рганізатори потурбувалися, щоб і гості свята, і кожен учасник отримали унікальну медаль на згадку про подію, зробили всім адресну розсилку їх особистих результатів, зафіксованих на фініші траси за допомогою електронного чіпування , а також подбали про безпеку і комфорт перебування учасників на трасі, забезпечивши чергування пожежної техніки, медичної допомоги, та залучили числених партнерів, які були щедрі на подарунки переможцям та учасникам забігу.

Результати змагань можна переглянути за посиланням:
https://my.raceresult.com/177851/results 

Та головною метою «Броварського забігу Незалежності», задля якої згуртувалися всі учасники заходу, став збір благодійних внесків для допомоги мешканцям Броварської громади, які борються з онкологічними захворюваннями. Зібрані кошти будуть перераховані Благодійному фонду «Інна».

Загальне керівництво заходу здійснював відділ фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

Співорганізатори: громадські організації «Б.І.Г.», «Я. Громада», «НОРДІК БРОВАРИ – скандинавська ходьба», Благодійний фонд «Інна», Олена Акопян, Дар’я Демешок. Головний суддя заходу Олег Лобанов.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *