60% росіян хочуть нового наступу окупантів на Київ: результати опитування

Майже дві третини опитаних в росії респондентів-чоловіків (62%) заявили, що готові особисто взяти участь у війні проти України, якщо їм випаде така можливість.

Путін Росія
60% росіян хочуть нового наступу окупантів на Київ : результати опитування / колаж Reuters, УНІАН

60% росіян виступають за новий наступ путінської армії на Київ. Такі результати дало опитування, яке провела соціологічна служба Russian Field.

Думку про те, що війна Росії проти України затягнулася, підтримали 59% учасників опитування: 33% заявили «безумовно», а 26% – «швидше» затягнулася. Зворотної думки дотримуються 28% респондентів, а 13% не змогли або відмовилися відповідати на це питання. Тоді як 41% опитаних зізналися, що «втомилися від новин про хід війни в Україні», але більшість (56%) такого не відчувають. 3% — не змогли відповісти.

Майже дві третини опитаних чоловіків (62%) заявили, що готові особисто взяти участь у цій війні, якщо їм випаде така можливість. Але ось бажаючих допомогти окупантам матеріально виявилося небагато — 67% взагалі не готові жертвувати власні кошти на підтримку бойових дій, а 12% згодні витрачати на це не більше тисячі рублів на місяць

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *