8-річний українець співом менш ніж за місяць зібрав півмільйона гривень для ЗСУ

У місті Пустомити Львівської області 8-річний Юра зібрав майже півмільйона гривень для ЗСУ. Зокрема, хлопчик співає, а акомпанує йому батько. Зокрема, він сам підготував чуттєвий ліричний репертуар, з яким тепер їздить у різні міста Львівської області.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

У Юри є скарбничка з написом «на армію», яка коли він співає, то вона наповнюється на очах. Повз спів хлопчика не можуть пройти ні діти, ні дорослі.

Хлопчик гастролює областю і менше як за місяць зібрав майже півмільйона гривень.

«Коли я стараюся, то бачу, що багато грошей кидають, кидають по 200,100, 500», — розповів хлопчик.

8-річний українець співом менш ніж за місяць зібрав півмільйона гривень для ЗСУМаленький українець співом збирає гроші для ЗСУ (скрін)

За словами батька, Юра вчиться в хоровій школі «Дударик» та кожного дня, якщо це можливо, ходить до церкви, де слухає божественні наспіви.

Співає Юрко здебільшого ліричні пісні, про війну вчити складно, адже хлопець все сприймає близько до серця.

«Через якісь пісні про війну, де мама дітей своїх захищає, у нього починають сльози текти і він каже: я не можу її вивчити», — розповідає батько.

8-річний українець співом менш ніж за місяць зібрав півмільйона гривень для ЗСУБатько маленького волонтера Юрка (скрін)

Зазначається, що за зібрані гроші уже придбали для військових позашляховик, який назвали «Юрчик».

«Він вже в нас є головним спонсором наших військових і той автомобіль він придбав і два дрони, будемо вести на фронт для наших хлопців», — каже капелан, керівник ГО «Апостольська Чота» отець Михайло Греділь.

У майбутньому хлопчик мріє не про сцену, а про кар’єри водія та священика.

8-річний українець співом менш ніж за місяць зібрав півмільйона гривень для ЗСУ8-річний українець співом менш ніж за місяць зібрав півмільйона гривень для ЗСУМаленький українець співом збирає гроші для ЗСУ (скрін)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *