A.G.R. Group закупив великогабаритні трактори John Deere 8R 340

Технопарк агрохолдингу A.G.R. Group на базі кластерів «Бровари» та «Чернігів» поповнився великогабаритними тракторами John Deere 8R 340 з номінальною потужністю 340 к. с. Ці агрегати можуть виконувати практично всі види польових операцій.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«John Deere 8R 340 можуть виконувати  посів, дискування, глибоке рихлення і збагачення ґрунту мінеральними добривами. Крім того, у машині впроваджена абсолютно нова, революційна функція, що дозволяє завантажити всі дані для виконання окремих завдань безпосередньо в систему трактора. Так, трактор буде готовий до експлуатації у полі значно швидше, і ймовірність неправильних налаштувань усувається», – йдеться в повідомленні.

Також трактори можна буде віддалено контролювати за допомогою телематичної системи JDLink за запитом клієнта, що забезпечить максимальний період експлуатації.

Разом з тим відзначають оновлений дизайн салону і його високий функціонал: комфортні сидіння з масажною системою, клімат-контроль, вбудований холодильник, світлодіодна та акустична системи.

«Покупка цієї моделі трактора істотно спростить і оптимізує весняно-польові роботи. Придбання техніки з впровадженням інноваційних технологій добре позначаються на продуктивності кластера та якісних і кількісних показниках агрохолдингу в цілому», – зазначає головний агроном Чернігівського кластера A.G.R. Group Людмила Сенченко.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *