Rheinmetall поставить в Україну найсучаснішу безпілотну систему Luna – Bild am Sonntag

Німецький оборонний концерн Rheinmetall планує забезпечити Україну найсучаснішими розвідувальними безпілотниками. Йдеться про безпілотну систему Luna New Generation (Luna NG) для повітряної розвідки – її Збройні сили України мають отримати до кінця поточного року.

Про це повідомляє німецька газета Bild am Sonntag, посилаючись на власні джерела в компанії. Цей «пакет безпілотників» складатиметься з наземної станції управління з декількома дронами, стартовою катапультою та військовими вантажівками.

Rheinmetall поставить в Україну найсучаснішу безпілотну систему Luna – Bild am Sonntag

Безпілотна система Luna від Rheinmetall – це абсолютно нова система дронів, яка перевершує попередню модель за всіма важливими характеристиками. Цю систему безпілотників можна використовувати як розвідувальну систему, забезпечувати мережу LTE та перехоплювати або глушити ворожі комунікації.

«NG» означає «Нове покоління» дрона Luna. Інші моделі безпілотників вже поставлені в Україну зі складів Бундесверу», – сказано в повідомленні.

Rheinmetall поставить в Україну найсучаснішу безпілотну систему Luna – Bild am Sonntag

Також буде версія цього БПЛА, яка може нести озброєння. Та версія безпілотників, яка вже постачається в Україну, такої функції не має.

«Бундесвер також має отримати ударні безпілотники. Але правила використання ударних безпілотників повинні бути розроблені федеральним урядом і ухвалені Комітетом оборони та Комітетом закордонних справ. І поки ці рішення не будуть прийняті, війська не можуть отримати або використовувати ударні безпілотники», – сказано в статті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, найбільший виробник озброєння Німеччини Rheinmetall придбав 50 танків Leopard 1 бельгійської компанії OIP Land Systems. Концерн модернізує їх на власних верстатах, а потім 30 із них буде відправлено до України.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *