Активісти “ЄС Бровари“ передали медзасоби для поранених захисників України

Команда “Європейської Солідарності Бровари“ передали у Головний військовий госпіталь Міністерства оборони України для поранених захисників медичні засоби першої необхідної допомоги: комплекси вітамінів й мінералів, медичні пелюшки, паперові рушники та вологі серветки.

Активісти “ЄС“ передали медзасоби для поранених захисників України
 

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Київської облради від “ЄC“ Олег Іваненко.

Також, депутат зазначив, що активісти також передали воїнам українські обереги, які зробили дітки активістки “ЄС” з Броварів”.

“Продовжуємо нашу давню і регулярну традицію допомагати українським героям, які проходять лікування в Головному військовому госпіталі Міністерства оборони України. Сьогодні ми передали такі необхідні для відновлення організму комплекси вітамінів і мінералів, медичні пелюшки, паперові рушники та вологі серветки”, – зауважив депутат.

За словами волонтерів, депутат Броварської ОТГ та дослідник історії Броварщини Ігор Крєпак подарував військовим свої історичні книги.

Нагадаємо, Фонд Порошенка і волонтери купили для лікарень  50 кисневих концентраторів. Марина Порошенко планує захистити дітей-сиріт “житловими сертифікатами”.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *