Бровари і Требухів закупили генератори у одного підрядника

Броварський ліцей №5 ім. Василя Стуса та Требухівський ліцей планують придбати дизель-генераторні установки ТМGQC-28 в шумопоглинаючому корпусі. За генератори планують заплатити 872 тис. гривень. 

Про це  стало відомо з оголошень електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Броварський та Требухівський ліцеї уклали договори з ТОВ “Пауер Дженерейшн” на закупівлю генераторів. Вартість двух генераторів склала 872 тис. гривень. 

  • Перший договір був укладений з вищезазначеною компанією та Броварським ліцеєм №5 ім. Василя Стуса і передбачає закупівлю дизель-генераторної установки ТМGQC-28 в шумопоглинаючому корпусі. Вартість генератора склала 436 тис. гривень.
  • Другий договір був укладений між Требухівським ліцеєм та компанією “Пауер Дженерейшн” на закупівлю такої ж самої генераторної установки як і для Броварського ліцею. 

Згідно даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Пауер Дженерейшн” зареєстрована в 2007 році в Києві. Статутний капітал компанії – 45 тис. гривень. Основний вид діяльності – Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням. Директор та власник компанії – Юрій Мороз. 

Нагадаємо, Броварська міська рада планує придбати 9 дизельних електростанцій різної потужності. За електростанції планують заплатити майже 4 млн гривень. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *