«Вдячність воїнам»: Зеленський відзначив захисників, які роблять неможливе на фронті

Президент України Володимир Зеленський відзначив підрозділи та конкретних військових, які найкраще відзначилися на фронті. Глава держави подякував за силу та ефективне знищення окупанта.

Про це йшлося у вечірньому зверненні українського лідера до українців. Захисники, про яких говорив Зеленський, ефективно проріджують вороже військо на найгарячіших напрямках фронту:

– Куп’янський напрямок – 57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка.

– Лиманський напрямок – 1-ша бригада оперативного призначення Національної гвардії імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій».

– Покровський напрямок – 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ».

– Оріхівський напрямок – 118-та окрема механізована бригада.

– Придніпровський напрямок – 35-та окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського та 123-тя окрема бригада територіальної оборони.

«Пишаюся кожним нашим воїном, який здобуває результати для свого підрозділу, для побратимів, для всієї України», – зазначив президент.

Також він відзначив країни-партнери, які цього тижня надали нашій державі нові пакети підтримки, ухвалили нові рішення заради української сили.

– США – дякую за пакет допомоги. І дуже важливо, щоб була відновлена стабільність у підтримці нашого захисту.

– Данія – дякую за черговий, уже 16-й пакет оборонної допомоги, за артилерію, якої ми потребуємо.

– Німеччина – дякую за щотижневі кроки для підтримки нашої країни та людей.

– Греція – за чітке розуміння загроз усім у Європі.

– Канада – вдячний за приєднання до нашої коаліції дронів. Це зброя, яка довела свою надзвичайну ефективність.

– Франція – ми цінуємо те, як Президент Макрон напрацьовує стратегічну перспективу для Європи, перспективу реальної, тривалої безпеки, яка можлива лише завдяки путінському програшу в цій війні.

Також Зеленський прокоментував незаконні вибори президента Росії, що відбулися у державі-агресорі 17 березня.

«Усім у світі зрозуміло, що цей діяч, як було вже часто в історії, просто захворів на владу та робить усе, щоб правити довічно. Немає такого зла, яке він не скоїть, щоб подовжити особисту владу. І немає нікого у світі, хто був би застрахований від цього», – вважає глава держави.

«Усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином. За все, що зроблено російськими вбивцями в цій війні та заради путінської довічної влади, має бути справедлива відплата. Він боїться найбільше тільки одного – справедливості. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає та бути не може. Цей діяч має закінчити на лаві підсудних у Гаазі – саме це ми маємо забезпечити. Усі у світі, хто цінує життя й порядність», – підсумував Зеленський.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *