Виконали ще одну рекомендацію Єврокомісії: Зеленський підписав закон про національні спільноти

Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №9610 про зміни до Закону «Про національні меншини (спільноти) України». Це було однією з вимог Європейської комісії для подальшого руху нашої держави до членства в ЄС.

Про це Зеленський повідомив у вечірньому відеозверненні 3 листопада. Він зазначив, що у п’ятницю провів підготовчу нараду щодо наступного тижня, зокрема, стосовно політичної роботи й наших кроків разом з Євросоюзом.

«Кожен день використовуємо, щоб додати змісту підготовці рішення щодо початку переговорів про вступ нашої держави в Євросоюз. Часові межі та політичні кроки – чітко розуміємо. Та підписав сьогодні важливий закон щодо національних спільнот», – сказав глава держави.

Він наголосив, що в такий спосіб Україна реалізувала ще один критерій для євроінтеграції.

«Додаткові гарантії для національних спільнот в Україні, додаткові гарантії для нашого руху в Євросоюз. Продовжуємо роботу далі для виконання рекомендацій Єврокомісії», – додав президент.

Нагадаємо, 1 листопада, у день створення ЄС, Зеленський запевнив, що саме Україна, навчена досвідом повномасштабної війни та прагненням до демократичної свободи, зробить Європу сильнішою.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *