Вказав росіянам позиції ЗСУ на Донеччині: СБУ повідомила про підозру митрополиту Святогірської лаври

СБУ повідомила про підозру митрополиту Святогірської лаври, який показав росіянам позиції ЗСУ на Донеччині. Його підривна діяльність була задокументована Службою безпеки України.  

Деталі

 Слідство встановило, що митрополит показав окупантам розташування блокпостів Сил оборони у Краматорському районі на Донеччині. Це відбулося під час його літургії. Тоді вікарій під відеозапис назвав прихожанам адреси блокпостів українських військ. Згодом це відео опублікували на сайті лаври та в місцевій групі Телеграм-каналу.

 Клірик організував це, щоб завуальовано «злити» агресору місця дислокації українських блокпостів у фронтовому районі. За даними слідства, митрополит ще до початку повномасштабного вторгнення росії висловлював прокремлівські наративи щодо війни в Україні. Це дуже помітно з його інтерв’ю.  

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили митрополиту про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ, за можливості їх ідентифікації на місцевості). Наразі вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *